Projektowanie Stron WWW

Strona www dla fotografa

| Brak Komentarzy

Ostatnio zakończony przez mnie projekt to strona www dla fotografa. Zastosowany system do samodzielnej edycji stron i dodawania przez fotografa zdjęć to WordPress bez użycia żadnej dedykowanej wtyczki.
Strona zbudowana w HTML5 i spełnia warunki “responsive design”.
W projekcie zastosowałem ciekawy skrypt, który skaluje zdjęcia w zależności od wielkości okna przeglądarki co powoduje, że wygląd strony nie jest aż tak uzależniony od wielkości monitora co jest wyjątkowo ważne przy stronie www przedstawiającej galerię zdjęć.
Link do strony: Strona www dla fotografa

Strona www dla lekarza

| Brak Komentarzy

Obecnie każdy gabinet lekarski powinien posiadać własną stronę www. Jest to podyktowane nie tylko faktem reklamowania wykonywanych usług medycznych ale również większą wiarygodnością oraz możliwością zapoznania się pacjenta z gabinetem i/lub przychodnią przed samą wizytą lekarską.
Czytaj dalej →

Strona www dla fotografa

| Brak Komentarzy

Rozwój oraz zwiększający się dostęp do internetu ma wpływ na coraz to liczniejsze aspekty życia. Internet już od dawna przestaje być miejscem gdzie tylko szuka się rozrywki a staje się miejscem gdzie szuka się produktów czy wykonawców różnego rodzaju usług. Obecnie trudno wyobrazić sobie profesjonalną firmę, która nie posiada własnej strony www.
Czytaj dalej →